Rádio Beta – nové relácie

Rádio Beta zahájilo vysielanie nových relácií aj za pomoci operačného programu:“ Inovácia programovej štruktúry Rádia Beta“, ktoré obohatia a rozšíria záber poslucháčov aj spektrum relácií celej programovej štruktúry.

Sú to nasledovné relácie:

Rock – relácia o rocku, rockových skupinách, spevákoch a predovšetkým o rockovej hudbe /vysielaná každý utorok od 18.00 – 19.00 hodiny a v repríze každú stredu o tom istom čase.

Kolesá – motoristická relácia pripravovaná v spolupráci s časopisom Stop zameraná na rady motoristom, novinky v motoristickom svete a podobne, vysielaná v stredu popoludní od 15.00 – 16.00 hodiny v premiére a v sobotu o tom istom čase v repríze.

Generácia ZET – relácia pre mládež, o mládeži, rôzne zaujímavosti a problematiky zo života mladých ľudí vo veku 12 – 20 rokov, problematika sociálnych sietí, vysielaná v piatok popoludní od 15.00 – 16.00 hodiny v premiére a v nedeľu o tom istom čase v repríze.

Lunapark – detská relácia pre najmenších detských poslucháčov vo veku od 3 – 12 rokov. V relácii sa čítajú úryvky z rozprávok, zábavné vstupy, súťaže, zaujímavosti zo sveta tých najmenších a samozrejme detské pesničky, vysielaná v nedeľu ráno od 9.00 – 10.00 hodiny.

Singlové obrátky – relácia o tanečnej hudbe, o hudbe súčasnej ale aj minulej, ktorá sa hrala ale aj hrá na tanečných podujatiach, predvádzanie mixovaných ukážok rôznych dídžejov, vysielaná každý piatok od 18.00 – 19.00 v premiére a v sobotu o tom istom čase v repríze.

Veríme, že oslovíme týmito reláciami aj nové segmenty poslucháčov, ktorí nás doposiaľ nepočúvali, zvýšime počúvanosť a tým aj skvalitníme náplň špecializovanejších relácií v programovej štruktúre Rádia Beta.

 

Ďaľšie z kategórie

LUNAPARK – „poďme sa hrať“ relácia pre deti

Relácia pre deti predškolského a mladšieho školského veku je koncipovaná ako „skladačka“ moderovaného slova a hudby. Nechýbajú súťaže, čítanie audio rozprávok, telefonické rozhovory s umelcami, kreatívna dielnička, problematika vzťahov detí a rodičov, zaujímavosti zo...

Projekt „Inovácia programovej štruktúry rádia BETA“.

Rádio Bojnice s.r.o. realizuje v období 07/2020 – 06/2021 projekt s názvom: Inovácia programovej štruktúry rádia BETA Projekt je realizovaný vďaka finančnej podpore EÚ z Európskeho fondu regionálneho rozvoja vo výške 168 919,74 eur a zdrojov štátneho rozpočtu SR....