Hitparáda Top 20

Hitparáda súčasných hitov, ktorej rebríček vzniká na základe hlasovania poslucháčov.

Premiéra každý štvrtok od 18.00 do 20.00 repríza každú nedeľu od 18:00 do 20:00

poslucháčska Hitparáda
súťaže o zaujímavé CD
rebríček Vašich hitov
Moderátor Milan Tercha

Hlasovať do hitparády môžete aj priamo cez našu internetovú stránku – kliknite tu.

Email: top20@beta.sk

 

Aktuálne 1201. vydanie hitparády TOP20

Skupina DANY MOMENT z Považskej Bystrice sa predstaví premiérovo v našom rebríčku so singlom „Moje srdce“, americký spevák JASON DERULO spolu a raper Kodak Black ponúknu svoju spoločnú skladbu „Slidin´“ a v poslednej novinke anglická speváčka MABEL v sprievode rapera 24kGoldn zaspieva horúcu novinku „Overthinking“.

Okrem skladieb rebríčka TOP 20 ponúkneme pravidelné bonusy. V zrkadle zahraničných hitparád sa pozrieme aj na nove No.1 rebríčka hudobných trendov Trending Chart, v rubrike Flash back si pripomenieme hit skupiny Blondie „Sunday Girl“.

V poslednom bonusovom bloku vám ponúkneme novinku od KELLY CLARKSON „Happier Than Ever“, ktorú napísala Billie Eilish !

Hlasovať a posielať body svojim favoritom môžete do štvrtka na stránke : hitparady.beta.sk

Hitparáda TOP20 s Milanom na vlnách Rádia Beta vždy vo štvrtok v premiére a v nedeľu v repríze v tom istom čase… od 18. do 20. hodiny .

1200. vydanie hitparády TOP20

Aktuálne okrúhle 1200. vydanie poslucháčskej hitparády TOP20 Rádia Beta dnes v úvode ponúkne tri aktuálne novinky.
Kapela DANY MOMENT z Považskej Bystrice sa predstaví so singlom „Moje srdce“, britský spevák JACK SAVORETTI zaspieva svoju pieseň o nádeji „Dancing Through The Rain“ a v poslednej novinke americká popová kapela DNCE predstaví svoj zbrusu nový singel „Move“.

Okrem skladieb rebríčka TOP 20 ponúkneme pravidelné bonusy. V zrkadle zahraničných hitparád sa pozrieme aj na nove No.1 amerického rebríčka.

Historický Flash back dnes pripomenie narodeniny britskej speváčky a DJky Yasmin Evans (Yazz) a jej britské No.1 z roku 1988 skladbu „The Only Way Is Up“.

Ešte stále môžete hlasovať a posielať body svojim favoritom na stránke HLASOVANIE >>
Hitparáda TOP20 s Milanom na vlnách Rádia Beta vždy vo štvrtok v premiére a v nedeľu v repríze v tom istom čase… od 18. do 20. hodiny .
Alebo non-stop na platforme SPOTIFY …

Aktuálne 1199. vydanie poslucháčskej hitparády TOP20 Rádia Beta dnes v úvode ponúkne tri aktuálne novinky.

Skupina Kryštof ponúkne sviežu novinku s názvom „Co bude pak“. Lady Gaga zaspieva skladbu „Hold my Hand“ ktorá bude ústrednou melódiou v novo filme TOP GUN a tretiu novinku tentoraz zo súdka tanečných noviniek vám ponúkneme novinku trojice Swedish House Mafia – „Heavens Takes You Home“

Okrem skladieb rebríčka TOP 20 ponúkneme pravidelné bonusy. V zrkadle zahraničných hitparád sa pozrieme do rebríčka hudobných trendov, historický Flash back dnes pripomenie narodeniny bubeníka skupiny Kiss Erica Singera. Ešte stále môžete hlasovať a posielať body svojim favoritom na stránke http://hitparady.beta.sk

Hitparáda TOP20 s Milanom na vlnách Rádia Beta vždy vo štvrtok v premiére a v nedeľu v repríze v tom istom čase… od 18. do 20. hodiny .

Aktuálne 1198. vydanie poslucháčskej hitparády TOP20 Rádia Beta dnes v úvode ponúkne tri aktuálne novinky.

Po štyroch rokoch od vydania úspešného albumu Našou krajinou prichádza skupina Para s novým singlom. Pieseň sa volá „To okolo nás“ a je prvou ochutnávkou z pripravovaného nového albumu.
Spoluautorkou novinky je Jana Kirschner.

Švédsky DJ a producent Alessandro Renato Rodolfo „Alesso“ Lindblad v hudobnom svete známy ako Alesso spolu so švédskym popovým fenoménom, 24-ročnou speváčkou Zarou Larsson ponúknu
svoj aktuálny tanečne ladený singel „Words“.

Poslednú, tretiu novinku predstaví Ava Max, speváčka, ktorú časopis Forbes v roku 2021 zaradil na prestížny zoznam 30 pod 30. Jej nová skladba „Maybe You´re The Problem“ je prvou ukážkou z pripravovaného druhého albumu.

Producentmi sú Cirkut a Jonas Jeberg , ktorí hľadali inšpiráciu v dance-rockovej hudbe 80. rokov.

Okrem skladieb rebríčka TOP 20 ponúkneme pravidelné bonusy – Zrkadlo zahraničných hitparád, historický Flash back a hudobné postrehy tohto týždňa.
Hitparáda TOP20 s Milanom na vlnách Rádia Beta vždy vo štvrtok v premiére a v nedeľu v repríze v tom istom čase… od 18. do 20. hodiny .

Pin It on Pinterest