Kolesá

Motoristický magazín o nových trendoch v automobilovom priemysle, rady motoristom, množstvo zaujímavostí z tejto oblasti a samozrejme vhodná hudba.

V stredu od 16.00 – 17.00 hodiny, sobota od 15.00-16.00 repríza

Moderuje: Roman Jantoška

Email: kolesa@beta.sk

Kolesá
18.01.2023

Dnes sa pozrieme na 5 spôsobov, ako využiť štvorkolku aj v zime  dozviete sa aj to, že podľa farby dymu z výfuku môžete odhadnúť, aký máte problém.

Kolesá
23.11.2022

V relácii KOLESÁ sa dozviete, akú veľkú chybu robí až polovica vodičov! Riskujú nielen pokutu, ale aj zbytočnú nehodu. Hovoriť budeme aj o tom, že dôležitú prípravu auta na zimu motoristi častokrát ignorujú. Aké sú teda najdôležitejšie veci, ktoré by si mali vodiči skontrolovať? Aj to sa dozviete, ak budete mať naladené rádio Beta dnes o 16. tej hodine.

Kolesá
16.11.2022

V dnešnej relácii KOLESÁ sa dozviete, či môžete predbehnúť sprava niekoho kto blokuje ľavý pruh. Zahmlievanie okien je pohromou pre mnohých vodičov. Ako mu predchádzať a čo za to môže? Aj o tom si dnes povieme.

Kolesá
09.11.2022

Dnes budeme v relácii KOLESÁ hovoriť okrem iného aj o tom, že autá na benzín či naftu u nás končia! Vieme, kedy k tomu definitívne príde a dozviete sa aj to, že jazdenie v hmle je pre mnohých hra o život! Správne svietenie totiž využíva len málokto! Dopravný expert vysvetlil dôvody.

Pin It on Pinterest