Kolesá

Motoristický magazín o nových trendoch v automobilovom priemysle, rady motoristom, množstvo zaujímavostí z tejto oblasti a samozrejme vhodná hudba.

V stredu od 16.00 – 17.00 hodiny, sobota od 15.00-16.00 repríza

Moderuje: Roman Jantoška

Email: kolesa@beta.sk

KOLESÁ

28.09.2022

V dnešnej relácii KOLESÁ budeme hovoriť o tom, že Slováci testujú predné brzdové svetlo. Čo myslíte? Stane sa povinnou výbavou? Dozviete sa aj to, na čo všetko si dať pozor, ak máte prívesný vozík.

KOLESÁ

21.09.2022

Dnes sa dozviete, že Európe hrozí HAVANA efekt čo to je a ako to súvisí s ojazdenými autami? Pozor na divú zver. Čo robiť po zrážke a ako jej predchádzať? Aj o tom budeme hovoriť v dnešných kolesách z rádia Beta a budeme hovoriť aj o tom, že S plašičom zveri jazdíte v noci bezpečne.

KOLESÁ

07.09.2022

Dnes pôjdeme trochu do histórie preto sa dozviete ,že Pani Gottwaldová manželka prvého robotníckeho prezidenta československa sa nevošla do auta preto ho zničili. Vývoj komunistickej VOS-ky teda vládneho osobného špeciálu bol tragikomický, výsledok prác je však pôsobivý dodnes budeme hovoriť aj o tom, že Na západ sme museli posielať lepšie autá, aby sme odolali dezinformáciám. Aj tak si robili z áut „Made in Czechoslovakia“ posmech. Príjemné počuvanie dnešných Kolies z rádia Beta želajú Roman a od techniky Miffo

KOLESÁ

31.08.2022

V relácii KOLESÁ sa dozviete, že ak ste v minulosti nezaplatili pokutu za jazdu po diaľnici bez diaľničnej známky, môžete očakávať poštu od exekútora! Pozrieme sa aj na 4 problémy, ktorým viete predísť, ak budete svoje vozidlo pravidelne kontrolovať a dozviete sa aj to, že tlak v pneumatikách netreba podceniť.

Pin It on Pinterest