Kolesá

Motoristický magazín o nových trendoch v automobilovom priemysle, rady motoristom, množstvo zaujímavostí z tejto oblasti a samozrejme vhodná hudba.

V stredu od 15.00 – 16.00 hodiny, sobota od 15.00-16.00 repríza

Moderuje: Roman Jantoška

Email: kolesa@beta.sk

Kolesá
20.09.2023

Dnes budeme hovoriť o tom, že začína ryžovanie na pokutách! Rezort vnútra spustil obstarávanie na stovky radarov budeme hovoriť aj o tom, že za parkovanie na chodníkoch vodičom hrozí pokuta vo výške od 50 do 100 eur a upozorníme aj na to, že: ružové ‚vodičáky‘ končia! Je ich 380 tisíc.

Kolesá
16.08.2023

Dnes budeme hovoriť o tom, že rosenie skiel v aute niekedy otravuje snáď každého- zbaviť sa ho nedá veľa námahy dozviete sa v ktorom čase je najviac dopravných nehôd čo myslíte v ktorých je to hodinách aj na toto dáme odpoveď v dnešných Kolesách z rádia Beta Riziko a pohovoríme aj o tom ako vznikajú dopravné zápchy a či sa im predísť Zistenia vás možno prekvapia.

Kolesá
09.08.2023

Dnes sa dozviete že najobľúbenejším autom Slovákov je Škoda Octavia. Mešká vám spoj verejnej dopravy? Máte právo na odškodnenie, kedy a za akých podmienok aj o tom budeme hovoriť v dnešných Kolesách z rádia Beta.

Kolesá
19.07.2023

Kuna v aute? existuje možnosť, ako ju dostať odtiaľ preč to bude prvá téma dnešných Kolies z rádia Beta, kedy je ten správny čas vymeniť stierače na vašom aute aké signály ktoré by ste nemali podceňovať aj tomuto sa budeme dnes venovať a dozviete sa ja to, že odťah vášho auta si radšej rozmyslite: Nové autá sa nesmú ťahať a ak áno, musíte najprv vypnúť niektoré moderné funkcie.

Pin It on Pinterest