Rock – hudobná relácia

Relácia o rockovej hudbe, rockových skupinách, predstavovanie nových aj starších rockových skupín a ich tvorby prostredníctvom rozhovorov

Utorok od 18.00-19.00, repríza v stredu od 18.00-19.00

Moderuje: Marek Boško

Email: rock@beta.sk

Relácia ROCK

Opäť tu máme Rockovú reláciu plnú kvalitných hitov, ktoré nás nabudia a v letných dňoch osviežia. Predstavia sa nám zahraničné, ale aj slovenské kapely. Krv v žilách rozprúdi nemecká kapela Emil Bulls, zaskáčeme si pri amerických Simple Plan, ale zaznie aj chraplák Lemmyho z Motorheadu. A aké budú slovenské kapely ? Tak to vám prezradím až v živom vysielaní.

Relácia ROCK

Zas a znova zaburácajú reproduktory v autách, rádiách a slúchadkách, lebo prichádza obľúbená Rocková relácia z rádia Beta.. Zaznejú tóny a spev jedinečných Rammstein z Nemecka, rockové speváčky z Battle Beast a Beyond The Black nám dokážu, že nie len muži valcujú rockovú scénu a nebudú chýbať ani americký Skid Row ktorí kvalitu prevádzajú to hudobnej podoby. Takže nezabudni ladiť frekvencie rádia Beta v utorok a aj v stredu o 18:00.

Relácia ROCK

V utorok sa všetci nadšenci rockovej hudby môžu tešiť na takzvaný rebríček tvrdosti rockových hitov. Predstavíme si, že rocková hudba má viacero odvetví a každý rocker si príde na svoje. Odznejú nám tóny kapiel ako napríklad anglický The Clash, nadupaný Judas Priest, ale aj svetovo známy Disturbed. To samozrejme nie je všetko, preto si v utorok o 18:00 nalaď rádio Beta a pripoj sa k nám do Rockovej relácie.

Pin It on Pinterest