Rock – hudobná relácia

Relácia o rockovej hudbe, rockových skupinách, predstavovanie nových aj starších rockových skupín a ich tvorby prostredníctvom rozhovorov

Utorok od 18.00-19.00, repríza v stredu od 18.00-19.00

Moderuje: Marek Boško

Email: rock@beta.sk

Rock
19.09.2023

Počasie sa mení z letného na jesenné no hudba v rádiu Beta v utorok a stredu zostáva taká istá a to správne rocková. Preto sa neváhaj pripojiť k pravidelnej Rockovej relácii. V ktorej vám budeme hrať kapely ako Firehouse, Battle Beast, XYZ a mnoho ďalších. Tak si to poď s nami užiť na plné obrátky.

Rock
29.08.2023

Nadišiel čas opäť po týždni na Rockovú reláciu, ktorú očakáva veľa fanúšikov rocku a metalu. A poviem vám k tomu len jedno. Máte sa na čo tešiť ! Éterom Beta rádia sa budú niesť tóny kapiel ako Wild Angels, AC/DC, Ratt, Pulley a ďalší. Preto sa nezabudni naladiť a užiť si s nami rockovú hudbu na maximum.

Rock
22.08.2023

Najlepšie tóny hudby vždy znejú z Rockovej relácie, ktorú vysiela jedine rádio Beta. Preto na nič nečakaj a v utorok a stredu večer o 6 si nás nalaď. Dôvodom budú napríklad aj kapely ako Joan Jett and The Blackhearts, Testament, Horkýže Slíže a ďalší. Tak si poď tie nadupané hity vypočuť a užiť s nami.

Rock
15.08.2023

Leto je plné festivalov, koncertov, podujatí a podobne. No a na niečo podobné myslíme aj my v rádiu Beta. Práve preto pre fanúšikov Rockovej hudby prichádza obľúbená Rocková relácia. Opäť sa je na čo tešiť, odznejú kapely ako Papa Roach, Billy Talent, HammerFall a iný. Preto na nič nečakaj a o 18:00 v utorok a stredu si nalaď frekvencie Beta rádia.

Pin It on Pinterest