Rock – hudobná relácia

Relácia o rockovej hudbe, rockových skupinách, predstavovanie nových aj starších rockových skupín a ich tvorby prostredníctvom rozhovorov

Utorok od 18.00-19.00, repríza v stredu od 18.00-19.00

Moderuje: Marek Boško

Email: rock@beta.sk

Rock
28.03.2023

S letom prichádza slnko a oteplenie. To je jasný znak pre motorkárov, že je ten správny čas oprášiť po zime svoje stroje. My, to v Rockovej relácii veľmi dobre vieme a keďže rocková hudba a motorky patria k sebe, pomôžeme motorkársku sezónu začať tak ako sa patrí. Skvelou hudbou. O tú sa postarajú kapely ako Iron Maiden, Saxon, Judas Priest a iný. Preto neváhaj a nalaď si Rockovú reláciu venovanú motorkárom aj Ty o 18:00 v utorok a v stredu.

Rock
21.03.2023

Máte radi rockovú hudbu a zaujímavosti o tvorcoch tejto skvelej muziky ? Rocková relácia Ti ponúka oboje. Aj namakanú hudbu aj informácie, ktoré chceš počuť. Počúvaj Beta rádio v utorok aj v stredu o 18:00 a dozvieš sa viac o kapelách ako Lordi, Nightwish, Stutz, Crystal Steel a iný.

Rock
14.03.2023

Týždeň je dlhá doba no nie, keď vieme, že opäť v utorok nám v reproduktoroch zaznejú nadupané, tvrdé a odviazané songy a kapely Rockovej relácie. Aký velikáni sa nám odprezentujú tentokrát ? Tak napríklad sa môžete tešiť na Foo Fighters, Beastie Boys, Sabaton ale aj Metallicu. Ak to nechceš zmeškať, čo určite nie, nalaď si Beta rádio v utorok aj v stredu o 18:00. Počujeme sa tam !

Rock
07.03.2023

Pravidelná Rocková relácia je tu po týždni a s ňou prichádzajú nové a nové rockové a metalové hity. Tie nám vždy prezentujú najlepšie svetové kapely. Tentokrát to budú skupiny ako Kiss, Megadeth, Kyuss, Papa Roach a mnoho ďalších. Nenechaj si to ujsť preto v utorok a stredu nalaď rádio Beta o 18:00 a vychutnaj si spolu s nami 60 minút nadupanej rockovej hudby.

Pin It on Pinterest