Rock – hudobná relácia

Relácia o rockovej hudbe, rockových skupinách, predstavovanie nových aj starších rockových skupín a ich tvorby prostredníctvom rozhovorov

Utorok od 18.00-19.00, repríza v stredu od 18.00-19.00

Moderuje: Marek Boško

Email: rock@beta.sk

Rock
22.11.2022
Ako si najlepšie užiť utorok a stredu večer? No predsa s Rockovou reláciou rádia Beta. Každý týždeň sú pre vás pripravené nové playlisty, rôzne kapely a informácie o nich. Tentokrát Vás čakajú skupiny ako Scorpions, Motorband, Brothers of Metal a iné. Tak neváhajte a o 18. tej si nalaďte Beta rádio. Verte, že sa máte na čo tešiť!
Rock
15.11.2022

Fanúšikovia rockovej hudby, poďte dať s nami zabrať reprákom!  Nech tvrdá hudba otriasa svetom. Nalaďte si Beta rádio o 18:00 v utorok a v stredu lebo to je čas Rockovej relácie! O perfektnú melódiu a spev sa postarajú velikáni ako Nirvana, Rammstein a Mötley Crüe.

Rock
08.11.2022

Prepínaš často rádio na inú frekvenciu lebo nikde nič dobré nehrajú? Tak teraz zvýš pozornosť! Nalaď si frekvencie rádia Beta v utorok a v stredu o 18:00 a môžeš si byť istý, že nepreladíš. Pretože Rocková relácia s najlepším hudobným playlistom je tu. Predstavia sa nám kapely ako Kabát, Rob Zombie, System of Down a ďalší.

Rock
01.11.2022

Dnes tu opäť máme Rockovú reláciu, ktorá v sebe ukrýva množstvo skladieb a rockových skupín tej najvyššej kvality! 🤘🏼
Zaznejú skupiny ako Iron Maiden, Megadeth, Seven a ďalší. Pripravte sa na poriadnu dávku rocku!

Pin It on Pinterest