Rock – hudobná relácia

Relácia o rockovej hudbe, rockových skupinách, predstavovanie nových aj starších rockových skupín a ich tvorby prostredníctvom rozhovorov

Utorok od 18.00-19.00, repríza v stredu od 18.00-19.00

Moderuje: Marek Boško

Email: rock@beta.sk

Relácia ROCK

Robíš si plány na utorok a stredu večer ? Mám pre teba skvelý tip ! Nalaď si rádio Beta o 18:00 obidva dni a užívaj si rock na maximum ! Rocková relácia ti zaručuje poriadnu dávku skvelej hudby. V playliste sú už pripravené kapely Guns ´N Roses, Billy Talent, Majestica, Crossfade a mnoho ďalších. No čo, už sa nevieš dočkať ? Ani ja ! Tak sa počujeme podvečer o 18:00.

Relácia ROCK

Týždeň ušiel ako voda a je tu opäť čas, s ktorým prichádza aj obľúbený rock. Utorková Rocková relácia Vám prináša ten najkvalitnejší rock v podobe skupín ako UDO, Beast In Black, AC/DC ale aj Horkýže Slíže. Jednou vetou, je sa na čo tešiť. A nezabudni ladiť Rockovú reláciu aj v stredu o 18:00 kedy bude vysielaná repríza.

Relácia ROCK

Už sa nevieš dočkať kedy príde utorok? A s ním Rocková relácia? Tak už aby ste začali ladiť frekvencie rádia Beta lebo Rocková relácia prichádza a s ňou aj TNT, Stage Dolls, Testament, Drowning Pool a ďalší, ktorý nám zaručia, že aj táto Rocková relácia bude stáť za to!

Relácia ROCK

Špeciality a prekvapenia ľudia milujú. Preto som si pre Vás, rockerky a rockery pripravil opäť špeciálnu Rockovú reláciu, do ktorej sa môžeš aktívne zapojiť aj TY ! Preto neváhaj a nalaď si frekvencie rádia Beta v utorok aj v stredu o 18:00. Môžeš sa tešiť na Running Wild, Foo Fighters, RoXor a mnoho ďalších.

Pin It on Pinterest